suma: 0,00 zł do kasy
Warunki reklamacji

Czy jest możliwość zwrotu zakupionych produktów ?

Zgodnie z ustaleniami ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz 827)  nasi klienci mają możliwość skorzystania z opcji zwrotu towarów po jego zakupie. Według praw zawartych w wyżej wymienionej ustawie mają Państwo możliwość zwrotu produktów bez podania przyczyny na warunkach i w czasie określonych w wyżej wymienionej ustawie. Zerwanie umowy nie pociąga za sobą żadnych kosztów dodatkowych.

W jaki sposób zwrócić zakupiony towar?

Aby zwrócić zakupiony towar spełnione muszą być następujące warunki:

  • towar zwracany jest po upływie mniej niż 14 dni kalendarzowych
  • towar zakupiony był przez osobę prywatną ( nie na firmę)
  • towar zwracany jest nieuszkodzony „towar powinien zostać zwrócony w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu” (ustawa).

Teraz wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży. Tak wypełniony formularz wraz ze zwracanym produktem wysyłamy na adres sklepu lub dostarczamy osobiście:

EKOŁAZIENKI.PL, 63-900 Rawicz, ul.Warzywnicza/Ogrodnicza 37a

Reklamacje:

Wszelkie reklamacje związane z zakupem przedmiotów w naszym sklepie proszę zgłaszać telefonicznie 721-213-114 wysyłając wiadomość meilową na adres biuro@ekolazienki.pl lub wypełniając specjalny formularz, który znajduje się w tym linku na naszej stronie internetowej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl